CZ

Novinky

 • 19/02 2015

  FORESTER Magnus: trezory na zbraně s maximální kapacitou

  Od února 2015 rozšiřujeme modelovou řadu trezorů FORESTER určených primárně pro uložení dlouhých palných zbraní, ale také cenností a dokumentů o nový model Magnus, který disponuje skutečně překvapujícím úložným prostorem.

 • 19/01 2015

  Představujeme pokladní systém ROLLER CASH

  Toto bezpečnostní zařízení určené k ochraně a správě bankovek je ideálním řešením pro hotovostní přepážková pracoviště v bankovních a směnárenských provozech, na čerpacích stanicích nebo například v hernách. Tedy všude tam, kde je vysoká pravděpodobnost loupežného přepadení.

 • 16/09 2014

  LED osvětlení interiéru trezoru

  Chcete-li Váš trezor používat v temných prostorách nebo během nočních hodin bez rozsvícení světla v místnosti, máme pro vás řešení v podobě LED osvětlení vnitřního prostoru trezoru.

 • 02/09 2014

  Ohnivzdorné trezory: požár zastaví pouze některé

  Svíčky, cigarety a horký popel jsou nejčastější příčiny vzniku požáru. Podobně je tomu i u přehřátých stropních svítidel, vybuchujících baterií a závad na elektroinstalaci. Důležité dokumenty a počítačová data „přežijí“ tyto krizové okamžiky pouze v ohnivzdorných trezorech s…

 • 27/06 2014

  Policie a pojišťovny varují: v čase dovolených mají lupiči žně

  Období letních prázdnin si většina z nás spojuje s odpočinkem a pobytem mimo domov. Bohužel ne každý myslí na dovolenou. Lupiči využívají naší nepřítomnosti a tak případů vloupání do rodinných domů a bytů v letních měsících každým rokem přibývá.

 • 13/06 2014

  Pomáháme seniorům a dětem z dětských domovů

  Naše společnost se finančně podílela na pořízení dalšího minibusu, tentokrát pro Domov seniorů v Telči.

 • 30/05 2014

  RELOCK: tajemství opravdu bezpečných trezorů

  Pouze kvalitní a certifikované trezory jsou vybaveny bezpečnostní záskočkou RELOCK. Toto speciální zařízení je v podstatě „záchrannou brzdou“ trezoru, která se jako jeden z nejdůležitějších ochranných prvků aktivuje při jeho napadení.

 • 16/05 2014

  Vašim hodinkám a šperkům umíme nachystat semišové pohodlí

  Uvnitř našich trezorů budou všechny vaše cennosti jako v bavlnce. Díky variabilitě vnitřního uspořádání si můžete nechat trezor od nás vybavit tak, abyste vše měli v bezpečí a přitom okamžitě po ruce.