CZ

Novinky

 • 20/06 2024

  Slavíme 30 let v České republice !

  Letos máme kulaté výročí. Naše společnost zahájila činnost v České republice roku 1994 a tak je tomu tedy právě 30 let co jsme započali naší úspěšnou cestu.

 • 21/12 2023

  Ladění designu trezorů je naše vášeň

  Úprava vzhledu, rozměrů i vnitřního uspořádání trezoru je u našich klientů častým požadavkem. Výzvy máme rádi, a tak jsem schopni většinu přání našich zákazníků splnit.

 • 16/08 2023

  Exklusivní trezory Sapphire Gun a Sapphire Watch

  Všichni sběratelé cenných předmětů by měli zpozornět. Už dlouho přemýšlíte nad tím jak byste se doma mohli kochat pohledem na nejcennější předměty vaší sbírky a přitom je mít neustále v bezpečí a pod zámkem? Unikátní prosklené trezory řady Sapphire Gun a Sapphire Watch jsou tím…

 • 20/02 2023

  Bezpečí a perfektní přehled pro Vaše cennosti

  Je na čase si bezpečně uspořádat všechny cenné předměty, které máte doma. Ať už se jedná o hodinky, šperky, hotovost, zbraně, doklady, důležité dokumenty nebo počítačové nosiče dat. To vše by mělo být chráněno před odcizením i zničením. Naše trezory vám navíc poskytnou perfektní…

 • 16/09 2022

  Uvažujete o bezpečném úkrytu? Pomůžeme vám!

  Se zhoršující se bezpečnostní situací v Evropě se řada lidí zamýšlí nad tím jak zabezpečit sebe, svou rodinu i majetek proti situacím, kdy dojde k násilnému vniknutí do jejich domu. V případě ohrožení je ideální mít v „záloze“ místnost, do které se mohou všichni ukrýt. Taková…

 • 09/02 2022

  Podporujeme projekt Zdravotní klaun

  Rádi přispíváme na projekty které nám dávají smysl. Jedním z nich je projekt Zdravotní klaun, který pomáhá dětem v nemocnicích a nejstarším lidem v zařízeních pro seniory.

 • 25/10 2021

  Řešení proti inflaci? Investice do zlata a cenností

  Asi jednou z nejúčinnějších zbraní v boji s inflací je zlato, šperky a umělecká díla. Vždyť to všichni známe, v rodinách se z generace na generaci předává prsten po babičce a hodinky po dědovi.

 • 19/05 2021

  Vysoce odolné dveře pro Vaši kóji, sklep nebo dílnu

  Disponujete-li místností, do které ukládáte drahé sportovní vybavení, používáte ji jako archiv nebo dílnu, pak jste určitě již přemýšleli, jak ji optimálně zabezpečit. Naše bezpečnostní a trezorové dveře takové místnosti poskytnou maximální ochranu.