CZ

Exklusivní trezory Sapphire Gun a Sapphire Watch

Všichni sběratelé cenných předmětů by měli zpozornět. Už dlouho přemýšlíte nad tím jak byste se doma mohli kochat pohledem na nejcennější předměty vaší sbírky a přitom je mít neustále v bezpečí a pod zámkem? Unikátní prosklené trezory řady Sapphire Gun a Sapphire Watch jsou tím pravým řešením.

Vzhledem k vysoké hodnotě sbírek cenných předmětů končí jejich naprostá většina zamčena uvnitř trezoru nebo v depozitu banky. Jen občas se pak majitel sbírky dostane k tomu, aby se s těmi nejcenějšími předměty vizuálně potěšil. Většinu času tak sbírka zůstává ladem, což je určitě škoda.

Proto jsme přišli s řešením v podobě unikátních trezorů řady Sapphire Gun a Sapphire Watch, jejichž stěny jsou skleněné a přítom splňují velmi přísná kritéria na certifikovanou ochranu skutečného trezoru se zařazením do bezpečnostní třídy I podle normy ČSN EN 1143-1.  Skleněné stěny jsou natolik bezpečné, že jsou odolné nejen proti násilnému vniknutí pomocí nástroju jako je vrtačka nebo úhlová bruska, ale díky balistické konstrukci vydrží i útok vedený střelnou zbraní o ráži 9mm Luger. Do trezoru tak můžete v klidu umístit celou svou sbírku a přitom ji mít vystavenu neustále na očích.

Trezory vyrábíme v provedení Sapphire Gun s třemi prosklenými stěnami nebo v provedení Sapphire Watch s prosklenými dveřmi. Jak vyplývá z názvů obou modelových řad, ta první je ideální pro uložení zejména cenných zbrání, lze ji ovšem využít například pro vystavení sochy nebo jakéhokoliv předmětu, kde je žádoucí pohled z více stran. U modelové řady Sapphire Watch se nabízí zejména bezpečné uložení cenných náramkových hodinek. Trezor je pak krásným prvkem vašeho interiéru s otáčejícími se hodinkami v natahovačích. Tato varianta trezoru je vhodná i pro umístění obrazu nebo třeba známek či mincí. U obou modelových řad je samozřejmostí sofistikované vnitřní osvětlení, které vaší sbírku dokonale "rozsvítí" a  nechá tak vyniknout veškeré detaily.

Vnitřní provedení i rozměry lze upravit na míru vašim požadavkům. Pro více informací volejte naší Infolinku +420 284 821 311.

Sapphire Gun SG3

Sapphire Gun

 

Sapphire Watch