EN

FORESTER Magnus: trezory na zbraně s maximální kapacitou

Od února 2015 rozšiřujeme modelovou řadu trezorů FORESTER určených primárně pro uložení dlouhých palných zbraní, ale také cenností a dokumentů o nový model Magnus, který disponuje skutečně překvapujícím úložným prostorem.

Trezory FORESTER jsme vyvinuli již před 5 lety ve spolupráci s Českou zbrojovkou Uherský Brod. Při jejich konstrukci jsme se zaměřili nejen na to, aby vyhovovaly zákonným předpisům na uložení zbraní a střeliva, ale aby poskytovaly (vzhledem k vysoké pořizovací hodnotě zbraní) mnohem vyšší ochranu před zloději, než běžně nabízené "trezory na zbraně". Vhledem k tomu, že tyto trezory vyrábíme v bezpečnostních třídách I až II podle skutečné trezorové normy ČSN EN 1143-1, může si majitel takového trezoru pojistit jeho obsah až do výše 1,2 mil. Kč.

Menší dva modely Classic a Comfort nyní nově doplňuje model FORESTER Magnus. Svými rozměry a kapacitou se jedná o největší trezor určený k uložení dlouhých palných zbraní. Trezor pojme bez problémů 18 pušek, ve speciální úpravě dokonce až 24 pušek. Pro šetrné zacházení se zbraněmi jsou všechny držáky pušek již v základní ceně celopryžové, s variabilní šířkou pro všechny druhy hlavní. Držáky lze navíc snadno přemístit do vámi zvolené polohy, aby bylo možno optimálně využít vnitřní prostor trezoru a zároveň nedocházelo k poškození zbraní nebo jejich montáží během jejich vyjímání z trezoru. Trezor dále disponuje velkým množstvím úložných prostorů - čtyřmi uzamykatelnými schránkami, které pojmou nejen střelivo, ale například i pořadače orientované na výšku a dále pak odkládacími košíčky na vnitřní straně dveří.

Všechny trezory FORESTER je možno díky variabilitě vnitřního prostoru uzpůsobit na míru. Vzhledem k velkým rozměrům modelu FORESTER Magnus dává právě tato možnost největší smysl. Chcete-li ukládat v trezoru například jen 10 pušek, můžete si od nás nechat trezor vyrobit tak, že polovina trezoru bude určena pro zbraně a druhá bude v provedení s přestavitelnými policemi pro vaše dokumenty a cennosti. Záleží tedy jen na vás, jak trezor FORESTER Magnus bude nakonec vypadat.

Více informací k trezorům FORESTER Magnus naleznete zde.

 Forester Magnus

 

Forester Magnus