EN

Novinky

 • 19/09 2017

  Centrální úložiště pro citlivá firemní data

  S blížící se účinností evropského nařízení GDPR se problematika archivace citlivých firemních dat stává velmi aktuální. Uložení vybraných informací, a to zeména osobních dat zaměstnaců nebo klientů, musí být provedeno podle přísných legislativních požadavků.

 • 01/06 2017

  Ohnivzdorné trezory PARIS: komplexní ochrana citlivých dat

  Ideální řešení pro bezpečnou archivaci citlivých dat, jako jsou důležité smlouvy, údaje o klientech nebo zaměstnancích. Ohnivzdorné trezory PARIS poskytují dokonalou ochranu všem druhům nosičů dat, které jsou ve firmách nebo státní správě používány, počínaje originály papírových…

 • 24/02 2017

  Trezory propojené s elektronickým zabezpečením domu

  Pro zvýšení úrovně zabezpečení lze naše trezory napojit na elektronické zabezpečení vašeho domu či bytu. Tím získáte dokonalý přehled o tom, co se s trezorem děje i v době vaší nepřítomnosti.

 • 19/12 2016

  LG66E: Elektronické zámky s výčtem historie

  Ideální řešení pro trezory s velkým počtem uživatelů, které vám zpětně umožní zjistit, kdo do trezoru v poslední době vstupoval a jaké úkony se zámkem prováděl.

 • 30/08 2016

  Balistické konstrukce: ochrana před zloději, střelbou i výbuchem

  Zabezpečení dveří a oken domu před zloději umíme kombinovat s neprůstřelnými materiály tak, že odolají útoku vedenému například automatickou puškou nebo výbušninou.

 • 30/05 2016

  Nový katalog je tady !

  Prohlédněte si nový katalog trezorové a bankovní techniky, který jsme právě vydali. Můžete se nechat inspirovat, jak lépe zabezpečit vaše cennosti před krádeží a ohněm.

 • 08/03 2016

  Trezory na míru přesně podle Vašich představ

  Inovativní konstrukce našich trezorů umožňuje prakticky jakoukoliv změnu provedení. Na přání dokážeme u trezoru změnit většinu technických parametrů tak, abychom vyhověli i nejnáročnějším zákazníkům.

 • 02/10 2015

  Trezory ROOBUS Office v nových barvách

  Od října 2015 měníme u modelové řady ROOBUS Office základní odstíny barev. Ve standardu bude tento trezor nyní nově dodáván v provedení barev stříbrná a černá. Ostatní barevné kombinace zůstávají bezezměn.