CZ

LED osvětlení interiéru trezoru

Chcete-li Váš trezor používat v temných prostorách nebo během nočních hodin bez rozsvícení světla v místnosti, máme pro vás řešení v podobě LED osvětlení vnitřního prostoru trezoru.

Vaše hodinky, šperky či umělecká díla si zaslouží výlučné místo. Naše trezory vám uzpůsobíme na míru, takže vyniknou všechny detaily těchto pro vás tolik cenných předmětů. Integrované natahovače hodinek rozmístíme tak, aby byly vaše hodinky vždy po ruce. Šperky budete moci uložit do víceposchoďových zásuvek, vybavených vyjímatelnými rastry z měkčených materiálů. Obraz či socha může mít v trezoru svůj speciální prostor, kopírující (či zdůrazňující) tvar onoho předmětu.

Nicméně, aby byl dojem z vaší sbírky dokonalý, je třeba myslet i na její promyšlené nasvícení. LED osvětlení, které je integrované do trezoru tak, aby nepůsobilo rušivě, ale aby naopak podtrhlo to podstatné, tedy samotný obsah trezoru, vám toto přesně poskytne. Po otevření dveří se integrovaný LED zdroj světla v trezoru sám rozsvítí a od této chvíle až do opětovného uzavření dveří budete mít perfektní přehled o všech předmětech umístěných uvnitř. Intenzitu světla lze navíc pomocí dálkového ovladače měnit, takže například pomocí tlumeného světla si tak budete moci navodit intimní atmosféru vhodnou k odpočinku.

Máte-li zájem o další informace týkající se trezorů vybavených LED osvětlení, neváhejte nás kontaktovat na našich telefonních číslech


LED osvětlení

 

 

 

 

 

 

 

 

LED ovladač

 

LED osvětlení